טיול מאורגן לצעירים

הילדים שלך גדלים. הם מסתכלים לך בעיניים או שהם כבר גבוהים ממך. יש לך בני נוער. טיול מאורגן לצעירים יכול להיות שונה מאלה עם ילדים קטנים. טיולים לבני נוער יכולים להיות מרתקים יותר אם הם מעורבים ישירות בתהליך. העצים את ילדיכם הגדולים להשתלב בתכנון הטיול שלכם. היתרונות כוללים תחושת תקציב חזקה, בטיחות טובה יותר וכיף לכולם.

הגדר את המטרה שלך

האם יש לך השראה מסוימת? או שיש לך פריט מסוים ברשימת הדליים שלך לטיול משפחתי? טיול מורשת משפחתי למשל. האם הזדמנות טיסה זולה הכתיבה את היעד הבא שלך?

1. מי הולך? האם מדובר בטיול רב-דורי בו יש תחומי עניין שונים ויכולות כושר שונות שיש לקחת בחשבון? או שכולם פחות או יותר באותה רמת כושר?

2. כמה זמן תיעדרו? כמה ימים לוקח לבנות מסלול? הקפידו לקחת בחשבון את אורך וזמני ההגעה/המראה של הטיסה.

3. מתי אתה הולך? איך יהיה מזג האוויר הממוצע? איזה סוג של פעילויות אתה רוצה להתמודד בתקופה זו של השנה?

4. ערכו תקציב. כמה כסף אנחנו יכולים להוציא במהלך הטיול הזה כדי לשמור על עצמנו אחראים בגבולותינו? הילדים שלכם רוצים לקנות מזכרות? כמה כסף הם יכולים להרשות לעצמם לתרום כדי לקנות את מומנטו לעצמם?

5. צמצם את היעד שלך. האם אתה רוצה להישאר בעיר אחת גדולה? או פרוסים על שטח שלם? היה כנה לגבי משאלות כדי שתוכל לצמצם את התכנון שלך מאוחר יותר.

טיול מאורגן לצעירים

מחקר דברים לעשות

קל להרגיש שאתה צריך לעשות הכל כי אולי לעולם לא תחזור. אבל עשו טובה לילדיכם על ידי כך ללמד אותם לחקור את כל האפשרויות ולאחר מכן לצמצם באופן שיטתי את הטיולים, הפעילויות או המקומות החיוניים ביותר לראות.

1. רשום את יעדי החובה שלך. נסו להוריד אותו לחד ספרתי, שמור אותו מתחת ל-10. אלה שמרגשים אותך או שהיית מרגיש שהחמצת הזדמנות ענקית.

2. צור תוכנית גיבוי. העבר את שאר הפעילויות/אירועים שלא הגיעו לרשימת הגיבוי שלך. אלו אירועי שניים או שלושה כוכבים שתגיעו אליהם אם יהיה לכם זמן או תצטרכו תחליף למשהו שהיה סגור.

3. מחקר. במהלך טיול מאורגן לצעירים ערכו מחקר בסיסי ברשימת החובה. האם צריך אישור כדי לטייל במסלול זה? האם ניתן לרכוש כרטיסים מראש? האם יש טריקים שיכולים להביא לך ולמשפחתך חוויה טובה יותר או פחות זמן המתנה בתור?

הזמינו כרטיסים נחוצים, רכבות ומעבורות

שקול כיצד אתה רוצה לנסוע ממקום למקום במהלך הטיול שלך. האם הכי קל לשכור רכב ולעבור מנקודה א' לנקודה ב', או שזול יותר לנהוג ברכב משלך במשך כל הטיול? האם תצטרך להזמין טיסה למקום שני או שהרכבת או המעבורת יכולים להביא אותך לשם באותה מהירות? זכרו שהטיול הזה הוא לחלון זמן מוגבל. אז הוצאת קצת כסף על תחבורה מהירה יותר עוזרת לך לחסוך זמן לחוויות נוספות.

1. מצא את האפליקציה – בדוק את אפשרויות התחבורה הציבורית המקומיות במקומות אליהם אתה הולך. בדרך כלל זו הדרך הזולה ביותר להתנייד באזור. לערים יהיו לפעמים אפליקציות לתחבורה ציבורית. אתה יכול גם להשתמש באפליקציות שיתוף נסיעות פופולריות אם יש אותן בעיר.

2. רכישה מוקדמת – לרוב ניתן לחסוך כסף על ידי רכישת כרטיסים מראש. לפעמים אנשים מאמינים שהם יכולים לקבל דיל מעולה של הרגע האחרון על כרטיסים, אבל זה בדרך כלל לא המקרה כשזה מגיע לתחבורה. בוחרים לנסוע ברכבת או במעבורת בחלק מהטיול? כרטיסים מוקדמים יכולים לחסוך לך כסף ולהביא שקט נפשי.

אם אתה אוהב לטייל אז אולי תרצה שיהיה לך קצת ידע מוקדם לפני שאתה מכין תוכנית. הנה המדריך שלנו לטיול מאורגן זול שאולי תרצו לקרוא.

הזמינו מקומות לינה

חינוך בני הנוער לגבי אפשרויות הלינה השונות יסייע להם לחסוך כסף בעתיד. האם הם רוצים את המלון המסורתי, בית בסגנון Airbnb או מחנה מתחת לכוכבים? מה הם מעריכים בסוגי השהות שעשיתם בעבר? קבלת רשימה של היתרונות והחסרונות של כל סוג של שהות והצגה להם מחירים מלמדת אותם להתאים את הציפיות שלהם על סמך תקציב שנקבע מראש.

לאחר צמצום האפשרויות שלך, הפעל את המתבגר שלך על שני השיקולים הללו.

1. מה אומרים ספרי ההדרכה – האם יש שכונות מקומיות שמקרבות אתכם לרוב האירועים, אטרקציות שאתם רוצים לראות? או האם אתה מתכנן לעשות הרבה הליכה לאטרקציות שלך כדי שתוכל לשקוע בסצנה המקומית? חשיבה על היכן אתה רוצה לשהות יכולה לעזור לך ליצור רעיון ריאלי של כמה זמן אתה צריך כדי להגיע לכל אירוע.

2. מה אומרות ביקורות המשתמשים – ללמד את הילדים שלך להסתכל כיצד אחרים דירגו את המקומות שאתה שוקל היא מיומנות חיים שהם לא יצטערו ללמוד. אתה יכול לעיין בטונות של דירוגי רישום ולקבל תחושה חזקה יותר של מה שאתה מזמין.

בניית מסלול

עכשיו כשאתה יודע בדיוק מה תרצה לעשות ואיך תעשה את זה, הגיע הזמן ללמד את המתבגר שלך איך לבנות מסלול. קח את עצמך בכל יום. מההרפתקה של השבט שלך.

1. תאר כל יום – איפה אתה צריך להיות ומתי? תסתכל על זמן השבתה. האם יש חלונות זמן שאין להם מה לעשות? השתמש במידע זה כדי לבנות מסלול יומי למספר ימי הטיול שלך.

2. היו מוכנים להסתגל – על ידי חיתוך של כמה פריטים כאשר אתם מבינים שהזמנתם יותר מדי, אתם מאפשרים לשבט שלכם להיות השבתה. או האם התקציב יכול לאפשר יום נוסף כדי להתאים חלק מהפריטים הללו?

3. שיתוף זה אכפתיות – לאחר שהתיישבו תוכל לחלוק את המסלול עם אחרים כדי שידעו היכן אתה צפוי להיות ומתי. פיתוח מיומנויות חיים עיקריות כאן כי בעוד מספר קצר מאוד של שנים בני הנוער האלה כבר לא יהיו בבית שלך. כשהם קופצים לכל עבר, תשמח שלימדת אותם לחלוק את התוכניות שלהם עם אחרים!

להבין את הפרטים

1. אפשרויות אכילה – אם אתם מתארחים בבית, או בבית מלון עם מטבח, חשבו היכן נמצאת המכולת או השוק הקרובים ביותר.

2. אריזה לייט – האם אתה יכול להכניס את מה שאתה צריך לתיק נשיאה? מכונת כביסה ומייבש בחדרי האירוח שלך יכולים לעזור להפחית את דרישות הלבוש.

3. צרכי כסף – האם צריך להחליף כסף? קבע היכן זה יקרה כדי להשיג את התעריף הטוב ביותר עבור השבט שלך.

צעירים אוהבים לעתים קרובות לבקר במדינות אירופיות המלאות במקומות היסטוריים ושלווים. הנה המדריך שלנו טיול מאורגן לאירופה שיעזור לכם אם אתם מתכננים טיול לחופשות.

אנשים צעירים

שמור עותקים

במהלך טיול מאורגן לצעירים שמירת עותקים של מסמכים חשובים יכולה לחסוך כל כך הרבה דאגות וזמן.

1. דרכון – אם הדרכון שלך אבד, או גרוע מכך נגנב, אתה תהיה אסיר תודה על עותקי נייר מודפסים איתך. אפשרות אחת היא לשמור את העותקים בכספת בחדר המלון שלכם. בזמן נסיעה שמור אותם בתיק נפרד או אפילו עם חבר אחר מהשבט שלך. ברשותך עותק, יחד עם תמונות הדרכון הנוספות שהחבאת מאז שצולמו לפני 8 שנים בקוסטקו, מאפשר לך ללכת לשגרירות הקרובה שלך ולקבל עוד הוצאה מחדש במהירות יחסית.

2. הסכם השכרת רכב וביטוח נסיעות – שמור עותק של הסכם השכרת הרכב ומידע על ביטוח הנסיעות[1]. אם אתה קורבן של כייס, תרצה שיהיה לך גיבוי. אתה יכול לשמור עותק בכספת בחדר, או עם חבר אחר מהשבט שלך. אבל אל תשכח את הערך של שמירת עותק של המסמכים שלך בענן.

3. כרטיסי אשראי – שמור את מספר כרטיסי האשראי שלך במקום בטוח (לא צריך עותק של הכרטיס בפועל) או עם חבר שבט מהימן בבית. אתה רוצה להיות מסוגל להתייחס למספר, תאריך התפוגה והמספר שאליו יש להתקשר אם הארנק שלך נגנב או אבד.

אם אתה מחפש מדינה ידידותית לתקציב ותרבות כדי לחוות משהו חדש ושונה, אולי תרצה לקרוא את המדריך שלנו בנושא טיול מאורגן לקניה כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

כמה עולה טיול לסין

סין, אחת המדינות הגדולות בעולם, היא שילוב מפתה של נופים מגוונים, תרבויות מגוונות, אוכל מפתה, היסטוריה עשירה ושלבי התפתחות שונים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן